Ochranné známky JUVENTUS, JUVE a jsou ve výhradním vlastnictví fotbalového klubu Juventus Football Club, Turin, Italy
Trademarks JUVENTUS, JUVE and are the sole property of the football club Juventus Football Club, Turin, Italy
Serie A - zápasy 2007/2008 - konec
Zápasy Juventusu v Serii A 2007/2008

Serie A: Juventus - Siena 3:3

D alší překvapivou domácí bodovou ztrátu zaznamenal Juventus, o to bolestivější tím, že Stará dáma vedla velmi brzo 3:0, ale výsledek nakonec neudržela. Neslavnou roly v tom sehral český obranca Zdeněk Grygera, který se podepsal pod všechny inkasované góly.

 
Série A: Rozlosovanie zápasov sezóny 2008/2009

logo_seriea0809.jpgDnes boli Lega Calcio rozlosované zápasy Série A - novej sezóny 2008/2009. Juventus v prvom kole cestuje hneď na horúcu pôdu Fiorentini, obhajca titulu Inter hraje v Sampdorii. Úvodné kolo sa hraje 30/31 augusta.

 

 
Poslední zápas: Sampdoria - Juventus 3:3
Očekával se nudný zápas, opak byl pravdou. Diváci v Janově viděli šest gólů, přestřelku nakonec žádný tým nevyhrál a zápas tak skončil remízou. Oba naši útočníci zakončili sezonu stylově - David 20 gólů. Alex 21, který tak na 99% bude králem střelců.
 
Serie A: Juventus - Catania 1:1
Dnešní střetnutí Juventusu a Catanie dobrý fotbal nepřineslo. Stejně jako na podzim se oba týmy rozešly smírně 1:1. Bianconeri mohou být rádi za remízu, v posledních minutách ještě zachránil alespoň bod kapitán Del Piero.
 
Serie A: Siena - Juventus 1:0
Zápas ve kterém téměř o nic nešlo, protože AS Řím svůj zápas vyhrál, Juventus nezvládl a prohrál 1:0. Nyní je jasné, že skončí na třetím místě letošního ročníku Serie A.