Coppa Italia: Juventus-Avellino 3-0
Už na úvod v 7.minúte si dobre s loptou zabehol Giovinco a technickou strelou z hranice pokutového územia otvoril skóre.

O niekoľko minút na to ten istý hráč zahral rohový kop a Martin Cacares zvýšil na 2-0.

Tretí gól pridal Quagliarella, ktorý tak v tejto sezóne skóroval vo všetkých súťažiach, v ktorých Juve hralo. Fabio si pri rohovom kope nabehol na bližšiu tyč a stanovil na konečných 3-0.

Juventus hral vo veľmi pozmenenej zostave, oproti poslednému zápasu so Sassuolom bolo v zostave až 9 zmien, hral iba Peluso a Asamoah.

V druhom polčase Juventus ešte zvoľnil, bezpečne kontroloval hru, za zmienku stojí snáď iba návrat Pepeho na súťažné trávniky ako aj debut Bouya v prvom tíme.

V ďalšom kole sa Juventus stretne s víťazom duelu AS Rím-Sampdoria.

Juventus-Avellino 3-0

Góly: 6.Giovinco, 15.Caceres, 34.Quagliarella

JUVENTUS (3-5-2): Storari; Caceres, Ogbonna, Peluso; Motta(79.Lichtsteiner), Padoin, Marchisio, Asamoah(65.Bouy), De Ceglie; Giovinco(79.Pepe), Quagliarella.

AVELLINO (3-5-2): Di Masi; Izzo, Peccarisi, Pisacane; Zappacosta, D'Angelo, Togni (46' Schiavon), Arini (72' Angiulli), Millesi; Herrera, Castaldo (55' Galabinov).

HIGHLIGHTS: Juve-Avellino

zdroj: juventus.com, legaseriea.it, tuttosport.com