AC MIlán - Juventus 0:0
 V očekávaném zápase 14. kola mezi AC a Juventusem se hrál půměrný fotbal, mohli jsme vidět hodně bojovnosti a málo fotbalovosti. Na každé straně byly dvě vyložené šance, David Trezeguet dokonce nastřelil tyčku. Jinak moc šancí nebylo a vynikaly hlavně obrany u obou týmů a brankáři, kde hlavně Buffon odehrál velký zápas a vychytal Juventusu alespoň bod.

Juventus nastoupil bez Del Piera, zato napravo hrál Salihamidzič. Do obrany se vrátil Chiellini. Juventus se na San Siru musel obejít bez svých fanoušků, protože ti měli zákaz vstupu kvůli výtržnostem.

Juventus začal ve velkém stylu. Už v 11. minutě mohl jít do vedení, protože po centru Zanettiho střílel Trezeguet do tyčky.  Poté nebezpečně centroval milánský Serginho. Ve 28. minutě střílel ostře z dálky Zanett, ale Dida byl pozorný. V těchto chvílích se hrál špatný fotbal, nepřesnosti byli na obou stranách a to i u rozhodčích, protože v 34. miuntě mohl jít Gilardino sám na Buffona, rozhodčí však chybně mávl ofsajd. O čtyři minuty střílel z dálky Pirlo, znovu skvělý Buffon. A o další minutu později přišel závar před bankou Didy, Salihamidzič nacentroval do vápna, míč se zmocnil Nedvěd, ale už nedokázal vystřelit, přitom ho atakoval Kaladze a mohla se kopat penalta. Poločas tedy 0:0

První poločas začal stejně jako první. Velká šance Juventusu, Salihamidzič vystřelil na vzdálenější tyč, Dida jen vyrazil a Nedvěd mohl dorážet, jeho střelu však zablokoval Oddo. V 50. minutě přišla největší šance AC Milán, balon se dostal až na malé vápno, kde z voleje střílel Kaká, Buffon však tuto střelu kouzelnicky zlikvidoval a vyrazil míč, kterého se schopnil Gilardino a dal branku, jdenže ofsajd. Následovala šance Juventusu v 57. minutě, kdy z trestného kopu z dálky střílel Iaquinta, Dida však byl pozorný. V 69. minutě pak přišla velká možnost pro Milán, střídající Inzaghi byl sám před Buffonem, jenže ho nedokázal prostřelit a stav tak pořád hlásil 0:0. Následovalo dlouhé období bez šance a až v poslední minutě zápasu přišla další, znovu byl u toho Inzaghi, ale opět ze strany nedokázal vyzrát nad Buffonem. Šlágr kola tedy skončil 0:0.

V zápase nikdo nevynikal, převažovala bojovnost, proto bych vyzdvihl obou obran, brankářů, především Buffona.

Milan - Juventus 0-0 (0:0)

Milan (4-3-2-1): Dida - Oddo (79' Bonera), Nesta, Kaladze, Serginho (64' Maldini) - Gattuso, Pirlo, Ambrosini - Seedorf, Kakà - Gilardino (64' Inzaghi)