13.kolo: Juventus - Palermo 5:0
 Juventus dnes jasně přehrál Palermo, Bianconeri vyhráli zaslouženě 5:0 po skvěle zvládnuté taktice a pevné obraně. Trefili se tři naši elitní útočníci , Trezeguet a Iaquinta dali jeden gol a skvělý střídající Del Piero dokonce dva, k nim se přidal ještě Marchionni. Juventus po dvou remízách opět ukázal svou sílu, musíme však také uznat, že Palermo hrálo bídně a vytvořilo si za celý zápas pouze jednu šanci.

Do základní sestavy Juventusu zařadil Ranieri Trezegueta s Iaquintou. Do základní sestavy se vrátil Camoranesi, na pozici stopera hrál Criscito spolu s Legrottagliem.

V prvních minutách zápasu jasně dominoval Juventu, měl více ze hry a vytvářel si i šance . Ve 4. minutě střílel z 25 metrů Iaquinta k pravé tyči branky Palerma, ale Agliardi vytáhl na roh. Po úvodní desetiminutovce se hra hodně rozkouskovávala, to měi za vinu časté polehávání hráčů na obou stranách. Další šanci měl ve 22. minutě znovu aktivně hrající Iaquinta, opět pálil ze stejné pozice a míč s potížema vytáhl na roh Agliardi. V utěchto chvílích opět dominoval Juventus, který měl narůstající tlak z něhož vytěžili roh po kterém hlavičkoval Legrottaglie vedle branky.   To však byla poslední spálená šance Juve.

Ve 29. minutě přišla chvíle Davida Trezegueta, ten využil přiťuknutí po rohu od Iaquinty a polonůžkama krásně usměrnil míč. 1:0. V dalšíí šanci se ocitl Pavel Nedvěd, který měl odkrytou prázdnou brank, jeho střelu však vykopl na malém vápně Barzagli. Ve 41. minutě přišel další gol Juve. Camoranesi z pravé strny centroval a Vincenzo Iaquinta uázal svou pohotovost, když se na malém vápně rychle zvedl a dokázal míč poslat do branky. 2:0.   Poločas tedy skončil 2:0.

Druhý poločas začal šancí Palerma, po rohu nebezpečně hlavičkoval Zacardo. Poté následovali dvě šance Iaquinty, který nejprve hlavičkoval nad a pak na malém vápně neprostřelil Agliardiho.  To však byli poslední chvíle Vincenza na hřišti, po křeči ho v 67. minutě vystřídal Del Piero. Lepší střídání Ranieri nemohl vymyslet. O čtyři minuty později dal Alex gol na 3:0 , z trestného kopu z 25 metrů posadil míč k levé tyči, přesnější to být nemohlo, tak krásné to bylo.  O další čtyři minuty později byl u dalšího golu znovu Alex,po rychlém brejku naservíroval míč střídajícímu Marchionnimu, ten si pohrál s brankářem a do prázdné zvyšoval na 4:0.

V 80. minutě střílelvýborně hrající Nedvěd doprostřed brány, střela se však neujala. V poslední minutě zápasu však se snaha Pavla proměnila v gol. Pronikl do vápna a na českou furii byla penalta, kterou pohodlně proměnil Alex Del Piero. Juventus tak vyhrál 5:0 a v tabulce se posunul na druhé místo za Inter. Dnes bych pochváli naše útočísí trio, Pavla Nedvěda a hlavně stopery Legrottaglieho s Criscitem, odvedli kupu práce a Nicola možná může přemýšlet i o reprezentaci.

JUVENTUS - PALERMO 5-0 (3-0)
branky: 29' Trezeguet, 41' Iaquinta, 72' Del Piero, 76' Marchionni, 92' Del Piero (p.)

JUVENTUS: Buffon; Zebina, Legrottaglie, Criscito, Molinaro; Camoranesi (73' Marchionni), Zanetti, Nocerino, Nedved; Iaquinta (69' Del Piero), Trezeguet (78' Palladino)
lavice: Belardi, Birindelli, Salihamidzic, Tiago
trener: Ranieri

PALERMO: Agliardi; Zaccardo, Barzagli, Biava; Diana, Simplicio, Guana (77' Migliaccio), Caserta (46' Cavani), Pisano; Brienza (61' Bresciano), Amauri
lavice: Fontana, Rinaudo, Cassani, Tedesco
trener: Colantuono
Žluté karty: 44' Criscito, 54' Nocerino, 54' Simplicio, 55' Amauri, 71' Pisano