Ochranné známky JUVENTUS, JUVE a jsou ve výhradním vlastnictví fotbalového klubu Juventus Football Club, Turin, Italy
Trademarks JUVENTUS, JUVE and are the sole property of the football club Juventus Football Club, Turin, Italy
Juventus se zajímá o Fenina
Napsal uživatel Jakub Kühn    Neděle, 18 Listopad 2007 19:44    PDF Tisk Email
 V hledáčku Juventusu se objevilo nové jméno - Matin Fenin. Talentovaný útočník Teplic, který zazářil na MS U-20 by mohl být už třetím Čechem v Juve.  Stará dáma podle spekulací by byla ochotna vyložit na stůl až 200 milionů korun.  O Martina se zajímá i napřiklad Arsenal. V Turíně prý Fenina doporučil Pavel Nedvěd, který upozornil na jeho talent a fotbalový um.

Podle Pavla Zíky, hráčova agenta, však Juventus ještě neopdal žádnou konkrétní nabídku. "Zatím to je ale pouze ve stavu počátečního oťukávání. Koncem listopadu bych měl letět do Turína, kde si o této možnosti promluvíme. Martin o tom ví, ale zatím to bereme všichni rozumně. Podobný přestup by se musel ve spolupráci s Teplicemi hodně důkladně připravit," říká Zíka.

Po mistrovství světa dvacítek , kde čeká repre došla až do finále ( Martin Fenin dal ve finále gol) , se o tohoto českého reprezentanta strhla velká mela. Chtěli ho kluby z Brém a Espaňolu Barcelona. Nakonec však hráč zůstal nadále v Teplicích.  

Martin se musí také dívat nato, že za půl roku bude EURO a on sechce  probojovat do nominace Česka. Bylo by proto riziko, že by v Juve nehrál.

Jestli Martin příjde ukáže až zimní přestupové období , zatím to jsou jen spekulace , ale je však jasné, že Juventus by Martina chtěl.  

Komentáře
Hledat RSS
Komentář mohou přidat pouze registrovaní uživatelé!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Sdílet