Ochranné známky JUVENTUS, JUVE a jsou ve výhradním vlastnictví fotbalového klubu Juventus Football Club, Turin, Italy
Trademarks JUVENTUS, JUVE and are the sole property of the football club Juventus Football Club, Turin, Italy
Exkluzivní rozhovor: Petr Svěcený odpovídá na vaše dotazy
Napsal uživatel Jakub Kühn    Čtvrtek, 15 Listopad 2007 17:11    PDF Tisk Email
 Přinášíme Vám exkluzivní rozhovor s oblíbeným komentátorem Petrem Svěceným, většina otázek pro Petra se skládá z vašich návrhů, můžete proto najít i svou otázku. V rozhovoru pro náš web například vyjasnil proč má Pavel Nedvěd problémy s médii , nebo vás zajímá co si Petr myslí o hře Juventusu? Více v článku

 


1) Juventus po korupční aféře přebudoval svůj tým . Jak se vám líbí "nový" Juventus ? Kolik let bude Juventusu trvat než se zpátky zařadí do té top skupiny evrospkých týmů?
- Každopádně je to dost jiný Juventus, než na který jsme byli léta zvyklí... Myslím, že na evropský vrchol se bude škrábat 3-5 let. Ale třeba se mýlím.

2) Objevují se spekulace o případném přichodu Lamparda, nebo Ballacka z Chelsea. Jsou vůbec tyto posily pro Juventus reálné? Jakou řadu by měl Juventus posílit?
- Vzhledem k tomu, že Pavel Nedvěd stárne, Lampard jako nový motor Juve by se mi tam líbil. Co se týče Ballacka, nejsem si úplně jistý. Ale Juventus by měl posílit určitě v obraně a hlavně uprostřed zálohy.

3) Jak hodnotíte hru Juventusu pod trenérem Ranierim? Objevují se názory, že hráči jen nakopávají míč dopředu ...

- Možná to souvisí s absencí nějaké hvězdy právě uprostřed hřiště. Chybí tam pravý režisér hry. Ostatní nemají s kým si to dát a tak to raději nakopávají dopředu. V současnosti to není úplně pohledný fotbal.

4) Kdybyste měl vybrat tři nejužitečnější hráče pro tým, kteří by to byli a proč?
- Pavel Nedvěd dlouhodobě, David Trezeguet kvůli gólům a jasně že Bufon v bráně.

5) S Pavel Nedvědem jste dělal v televizi rozhovor . Jak tedy na vás Pavel působí po stránce lidské ? Dokázal byste vysvětlit jeho časté zkraty na hřišti?
- Není to jenom případ Nedvěda, ale s výjimkou Petra Čecha všech českých fotbalových hvězd (Rosický, Baroš). Nemají žádné mediální vedení, jsou na všechno sami a v případě nějakého problému nevědí jak reagovat. Mediální image, vystupování na veřejnosti, mimofotbalová činnost atd - to všechno je v případě našich fotbalistů v zuboženém stavu. Manažeři jim pouze řeší přestupy a hráčské smlouvy, z toho jim plynou tučné provize. Na ostatní věci kašlou. V tomto směru je velkou výjimkou Petr Čech. Tým kolem něj je velmi profesionální a těží z toho sám hráč. Ostatní mu to můžou jen tiše závidět...

6) Kolik zápasů Juventusu jste už odkomentoval a na jaký se vám nejlépe vzpomíná?
- Přesně to nevím, ale určitě přes deset. Nejvíc mám v hlavě moje první velké finále - Řím 96 a vítězství na penalty nad Ajaxem- Ravanelli, Jugovič, Ferrara, už tehdy Del Piero, trenér Lippi... Výborná parta a velký úspěch.

7) Spolu s Jaromírem Bosákem jste komentoval FIFU 07 a 08. Jak se vám váš komentář líbí? Zkusil jste si někdy hru zahrát ?
- Vůbec jsem to ještě neviděl. Nepatřím mezi vášnivé hráče, i když bylo období, kdy jsme chodili FIFU hrát ke kámošovi. Ovšem tehdy ještě v anglické verzi...

8) Kdo podle vás vyhraje Serii A a kdo bude nejlepším střelcem?

- Asi Inter, kterému hodně pomáhají góly Zlatana a Cruze...

Za celý web Vám děkujeme za odpovědi a přejeme mnoho úspěchů .
Díky a zdravím všechny fanoušky Juve a vašeho webu. Petr Svěcený


Jak se vám rozhovor líbil, nebo jestli s něčím nesouhlasíte tak vše pište do komentářů k článku.
Komentáře
Hledat RSS
Komentář mohou přidat pouze registrovaní uživatelé!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Sdílet