Cagliari - Juventus 2:3 ( aktualizováno)
 Druhé kolo a drzhý velmi zajímavý zápas. Tentokrát však oba týmy byli vyrovnanými soupeři a hrálo se až do posledních minut o cenné body. Všechny tři nakonec míří do Turína , neboť Juventus vyhrál po přestřelce 3:2 , když poslední gol dal Chiellini na 3:2 až v 90. minutě.  Zápas přinesl naprosto dva odlišné poločasy. Ten první byl celkem nudný, Cagliari mělo převahu a tři vyložené šance . Gol do šatny naopak mohl dát Del Piero , když před poločasem zachytil rozehrávku soupeře, ale po obhození golmana netrefil poloprázdnou branku.

Druhý poločas byl o hodně živější . Klíčový koamžik pro zápas přišel hned ve 4. minutě druhého poločasu kdy Camoranesi vystřídal Salihamidziče .  Mauro byl totiž u všech tří branek Juve. Juventus ovládl hru díky drtivému držení míče oproti domácím. A přineslo to i tížený gol . Počtvrté v sezoně se trefil David Trezeguet ( po přihrávce hlavou od Camoranesiho) , o dvě minuty později však bylo srovnáno golem z penalty .  Tíhu na sebe vzal  aktivní Foggia , který měl dvě tutovky v prvním poločase.   Odpověd na tento gol však měli hosté , kdy  pěkným golem ze 76. minuty se uvedl Del Piero ( gol po neskutečně nádherném centru či střele od Camoranesiho ).  Bohužel po chvilce domácí opět vyrovnali skore , znovu po penaltě a znovu stejný střelec, Foggia 2:0 .  V té chvíli hráči věděli, že jde do tuhého a na hřišti to jiskřilo , po vyloučení Zebiny přišla červená i na druhé straně, tentokrát u Del Grossa.   Naštěstí Juventus stačil zápas zvrtnout na svoji stranu, když rozhodující gol dal v 90. minutě hlavou Gorgio Chiellini po centru skvěle hrajícího Camoranesiho, který určitě patří do základní sestavy.   Zápas tedy skončil 3:2 pro juve, které má 6 bodů a je první v tabulce . Musíme podotknout , že hlavní rozhodčí byl hodně na straně Cagliari , dvě penalty, které byly hodně sporné a další velmmi "divná" rozhodnutí .

Velmi zajímavý souboj se strhl mezi našimi stopery, v základu hráli Andrade a Criscito . Po častých hrubkách druze jmenovaného však o poločas přišlo střídání , na hřiště přišel Legrottaglie. Po změně však Juve dostal dva goly. Uvidíme tedy jak vlastně bude Juventus hrát , zdá se , že určitě bude hrát Andrade, druhý stoper bude buď Criscito, Legrottaglie , nebo "držící se svého místa" Boumsong, stoper může být i zraněný Grygera.

CAGLIARI-JUVENTUS 2-3 (0-0)

BRANKY:  54 Trezeguet, 56 e 81 Foggia (obě z penalty), 76 Del Piero, 90 Chiellini

CAGLIARI: Fortin; Pisano (29' dp. Ferri), Lopez, Bianco, Del Grosso; Foggia, Conti, Parola, Fini (34' dp. D’Agostino); Larrivey, Matri (20' dp. Acquafresca)
Náhradníci: Koprivec, Canini, Budel, Biondini
Trenér: Giampaolo

JUVENTUS: Buffon; Zebina, Andrade, Criscito (1' dp. Legrottaglie), Chiellini; Salihamidzic (4' dp. Camoranesi), Zanetti, Almiron (42' dp. Nocerino), Nedved; Del Piero, Trezeguet
Náhradníci: Belardi, Molinaro, Tiago, Palladino
Trenér: Ranieri

červené karty: 36' s.t. Zebina, 38' s.t. Del Grosso