Juventus - Livorno 5:1 ( 1:0)
 Každému fanouškovi Juve srdce skáče radostí ! První zápas "nového Juve " v Serii A a hned takový výprask pro soupeře. Na Olimpicu viděli fanoušci galapředstavení v podání dvou mužů - David Trezeguet dal hattrick a Vincenzo Iaquinta za 30 minut pobytu na hřišti stihl zasadit dva goly. Musíme však podotknout, že soupeř byl z kategorie slabších , ale to nic nemění na tom , že Claudio Raniero dodržel to co slíbil - útočná hra . Dnešní zápas také hodně napověděl o složení útoku , to všechno ale hlouběji v článku.

Prní půli byl pánem na hřišti Juventus , Livorno nemělo ani jednu vyloženou šanci , zato Juventus měl řadu tutovek , ale v síti skončila jen jedna. Ve 29. minutě po dal svijí první letošní branku David Trezeguet a rozjel tak kanonádu , která pokračovala ve druhé půli.

Druhý poločas byl podobný tomu prvnímu - tlak Juventusu . Rozdíl byl v tom , že na obou stranách bylo k vidění více šancí ( rozepsání dole ) . Padlo také více golů a to hned pět.  30 minut před koncem střídal Iaquinta Del Piera a to se ukázalo jako klíčové.   Po chvilce pobytu na hřišti Vincenzo zařídil penaltu, kterou sám s bravurou proměnil , poté vsítil i druhý gol poté co tečoval střelu Nedvěda.    Poslední dva goly na 4:0 a 5:0 zařídil Trezeguet , nejprve po úniku s Iaquintou a poté po doklepnutí dobré přihrávky od Nocerina.    Jedinou vadou na kráse je gol , který dostal v poslední minutě Buffon. Ale i tak , jasná výhra 5:1.

Zápas také napověděl také to co vlastně bude Juve hrát. V základní sestavě se objevili dva útočníci , Alex s Trezou . Bohužel zatímco Trezegol podal výborný výkon, Alex se na hřišti trápi . Proto ho vystřídal Vincenzo , který byl o mnoho lepší a proto také asi do příštího zápasu vyrukuje Juve s duem Vincenzo a Treza.  Dalším podařeným výkonem se blýskl Almiron , který ve středu pole kraloval - nekzail přihrávky , výborně bránil ....

JAK ŠLI MINUTY ....

3 - Nedvěd zleva centruje na Slaihamidziče, ten ale z voleje míří hodně nad
9 - Juventus má tlak. Centr do vápna . Trezeguet promáchl a Salhamidzič míří jen do obránce hostů
12 - Del Piero hamouní a jde do kličky a strácí , mohl přihrát Trezeguetovi, který by postupoval sám na brakáře
16  -  Nocerino rozehrál roh narážečkou s  Del  Pierem  , poté  vyslal  bombu na brankáře, mohl tečovat Andrade , ale nedosáhl na míč
25 - Livorno rozehrálo stand. situaci , Buffon musel vyboxovat míč před hráčem hostů jinak by byl gol
26 - Del Piero na vápně na Nedvěda, ten z první na Trezegueta ten je sám před brankářem, jenže míč pošle do středu a golman odkopává
27  - Almiron z dálky vyslal dělovku, lae golman chytá
29 -  Del Piero z rohu našel volného Trezegueta a ten se nemýlil z hranice malého vápna   1:0
35 - Almiron míří z hranice velkého vápna nad o metr
38 - Del Piero posílá míč z trestného kopu do šibenice , jenže výborný golman jeho střelu chytá
50 - Almiron z dálky střílí vedle , míč prolétl blízko pravé tyče Amelieho svatyně
51 - Znovu Almiron a znovu vedle střela , tentokrát po přihráve Del Piera
60 - Del Piero střídá , na hřiště přichází nívá posila Vincenzo Iaquinta
69 - Rossini z Livorna hlavičkuje po centru nad bránu Buffona
70 - Nedvěd centruje do vápna , tam je Iaquinta , který je stažen k zemi - penalta.
71 -   Sám postižený si staví míč . A střelou po zemi k levé tyči zvyšuje na 2:0 . Jenže Iaquinta si při oslavě golu svlékl dres a proto žlutá karta
79 - Almiron střídá za ovacích fanoušků , nahrazuje ho Tiago
86 -  Nedvěd z dálky střílí , ale jeho střelu tečuje Iaquinta a goman Amelia nemá šanci 3:0
87 -  Akce 2 na 2. Iaquinta přihrává Trezovi , ten využije zaváhání stopera Livorna a vystřelí přesně k pravé tyči , kam golman nedosáhl 4:0
93 -  Nocerino z Juve po úniku posílá míč do malého vápna na Trezegueta a ten se opět nemýlí - patičkou dává hattrickový gol 5:0
94 -  Poslední minuta , jenže Livorno dokázalo dát ještě gol pěknou střelou z fálky od Lovisa . 5:1