Serie A: Atalanta - Juventus 0:4
Juventus si v pohodě dokráčel pro jistotu předkola Ligy mistrů!  Čtyřgólový příděl do branky Atalanty režíroval Alex Del Piero, který nastřílel hattrick. Spolu s ním se trefil také Legrottaglie.

Do zápasu se stihl uzdravit Zanetti a tak vytvořil střední zálohu společně s Nocerinem. Vrátil se také Pavel Nedvěd, když před dvěma týdny si přivodil lehký otřes mozku. Do základní sestavy se vešel také další český zadák Zdeněk Grygera.

PRVNÍ POLOČAS: Juventus na soupeře doslova vlétl. První minuta = první branka. Del Piero výtečně zahrál trestný kop přímo na hlavu Legrottaglieho a ten se nemýlil.  Už o dalších pět minut později se skóre znovu měnilo. Laxní obrana Atalanty dovolila Camoranesimu centr do vápna, ten na zadní tyči našel úplně volného Trezegueta, David hlavou sklepl míč pro Del Piera a kapitán z voleje umístil míč do šibenice. O zápasu tak bylo rozhodnuto v prvních šesti minutách.

Hned v 7. minutě přišla další velká šance. Trezeguet se ve vápně mistrně uvolnil a ocitl se sám před Coppolou. Jenže davidova střela trefila jen nohy ležícího brankáře Atalanty. Po divokém začátku se tempo hry snížilo, domácí začali hrát, Juventus vyčkával.  Bergamo si vytvořilo i tři slibné šance, jenže se svými příležitostmi pohrdli postupně Tissone, Manfredini a i aktivně hrající Floccari.

Alespoň malý plamínek naděje pro domácí však rázem sfoukl opět Del Piero. Ve 34. minutě z ničeho nic přišla kolmá přihrávka Camoranesiho, domácí obraně se nepodařil ofsajd systém a Alex tak šel od půlky sám na brankáře. Únik vyřešil mazácky, přesnou střelou k levé tyči Coppoliho branky. 0:3.

Do konce poločasu měl ještě šanci Floccari, ani druhou příležitost však nevyužil, když jeho hlavička prolítla těsně pravé tyčky brány Buffona.  Poločas tedy 0:3 pro Bianconeri.

DRUHÝ POLOČAS:  Scénář pro druhou půli připravil první poločas - Juventus bránil náskok, domácí se snažili vstřelit alespoń jeden gól. Nicméně diváci se nenudili. V 51. minutě měl další šanci Floccari, jenže jeho střelu ze strany si pohlídal Buffon. 56. minuta a velká šance Staré dámy. Přesný centr Nedvěda zalétl na zadní tyč k Del Pierovi, ten míč trefil z první, ale jeho volej šel přímo do brankáře.  Dvě minuty později a další šance Juve, opět v ní měl prsty Alex. Kapitán byl sám ve vápně soupeře, jenže přihrávkou chtěl najít ještě volného a lépe postaveného Trezegueta. Posunutí míče však vystihl stoper domácích Carrozzieri.

V 65. minutě přišel poslední gól zápasu. David Trezeguet využil zaváhání obrany Atalanty a přesně přihrál kolmicí na Del Piera. Ten z první prostřelil Coppolu a završil tak své galapředstavení hattrickem. Nyní je se sedmnácti přesnými zásahy jen o gól za Davidem Trezeguetem.

Do konce zápasu už žádná za zmíńkuhodná situace nepřišla a Juventus tak zaslouženě vyhrál 0:4. Bylo to jeho třetí vítězství v řadě. Vítězstvím si tak zajistil čtvrté místo  a tím tedy i předkolo Ligy mistrů!

Atalanta - Juventus 0-4
branky:
1' Legrottaglie, 6', 34', 65' Del Piero

Atalanta:
Coppola - Rivalta, Carrozzieri, Manfredini, Bellini - Ferreira Pinto, Tissone, Guarente (71' De Ascentis), Langella (46' Padoin) - Paolucci (46' Marconi), Floccari
Juventus:
Buffon - Grygera, Legrottaglie, Stendardo, Molinaro - Camoranesi (71' Marchionni), Zanetti (61' Tiago), Nocerino, Nedved - Trezeguet, Del Piero (77' Palladino)

Žluté karty:
4' Langella, 79' Carrozzieri - 23' Molinaro, 88' Legrottaglie

SERIE A VÝSLEDKY:

AC Milán - Reggina 5:1 (8., 33. oba z pen. a 68. Kaká, 73. Intaghi, 89. Pato - 40. Barreto)
Bergamo - Juventus Turín 0:4 (6., 34. a 65. Del Piero, 1. Legrottaglie)
Cagliari - Empoli 2:0 (10. Acquafresca, 64. Fini)
Catania - Lazio Řím 1:0 (34. z pen. Spinesi)
Parma - Neapol 1:2 (23. z pen. Budan - 45. z pen. Domizzi, 73. Bogliacino)
Sampdoria Janov - Udine 3:0 (44. a 55. z pen. Bellucci, 24. Cassano)
Siena - FC Janov 0:1 (25. Konko)