Ochranné známky JUVENTUS, JUVE a jsou ve výhradním vlastnictví fotbalového klubu Juventus Football Club, Turin, Italy
Trademarks JUVENTUS, JUVE and are the sole property of the football club Juventus Football Club, Turin, Italy
!!! FCJuventus.cz slaví tři roky !!!
Napsal uživatel Jakub Kühn    Sobota, 10 Listopad 2007 16:06    PDF Tisk Email
 Jak je to již dávno, dne 10.11.2004 se na doméně fcjuventus.cz objevila první prezentace o Juve. No a dnes po třech letech můžeme s jistotou říci, že tento web je nejlepší a největší v ČR a na Slovensku.  Za ty tři roky prošel web mnoha změnami , většinou k lepšímu , musíme proto poděkovat zakladateli a minulému adminovi Bufimu.   Hlouběji v článku najdete dárky k výročí.

 ZDE SI MŮŽETE PŘEČÍST POPIS A KRÁTKOU HISTORII WEBU: 

Začnu asi úplně od počátku stránky . Před dvěma lety nebyla na českém webu pořádná stránka o Juventusu, proto předešlí admin Bufi založil úplně novou na kvalitní doméně fcjuventus.cz . První prezentace na této doméně se datuje na 10. Listopadu 2004 (brzy budeme slavit tři roky ). Silně zastoupená česko-slovenská komunita „Juventinů“ si hned stránku našla a objevila v ní kvalitní zdroj informací o jejich oblíbeném klubu. Postupem času se navyšovala návštěvnost a dnes můžeme naměřit solidních 500 návštěv v průměru za den . Stránku je nejlepší z historického hlediska rozdělit do dvou částí - doba prvního a druhého admina . První / Bufi právě založil tuto stránku , práci vykonával až do letošního léta . V té době jsem já nový admin měl také stránku o Juve , jenže menší a skromnější . Bufi mi napsal , že na práci na webu nemá dost času a tak sem šichtu převzal já spolu se „starými „ redaktory éry první . Spolu se mnou přišla i totální změna webu . Opřel jsem se o kvalitní redakční systém na něhož postupně přibalujeme nové věci . Před nedávnem jsme přidali forum a flash-galerii , na výsluní bych pak zařadil naší TV , která obsahuje sestřihy z tréninků , zápasů, rozhovory a další. Momentálně máme trojici redaktorů , kteří pracují velmi tvrdě a dobře. Průměr je dva články za den , což je dost .

 


BONUSY A DÁRKY:

 Před měsícem jste hlasovali co byste chtěli právě k tomuto výročí . Vybrali jste si PROFILY LEGEND .Nelenili jsme proto a vše už máme dodělané. Legendy najdete v horním menu HRÁČI > LEGENDY KLUBU no a pak si vyberte bud celkový souhrn, nebo jednotlivce.   Jako druhé jste hlasovali pro VIDEA , takže to můžete brát naší JUVENTUS TV zde . 


NÁZORY NA WEB ZA TY TŘI ROKY PIŠTE DO KOMENTÁŘŮ , STEJNĚ TAK MŮŽETE PSÁT CHVÁLU (POKUD SE VÁM WEB LÍBÍ ) ,NEBO JEN PODĚKOVAT ZA DOBŘE ODVEDENOU PRÁCI Laughing , protože naše heslo zní: děláme to rádi, děláme to s chutí . Takže díky všem, kteří pravidelně navštivují stránku a fandí Juventusu .

 

Komentáře
Hledat RSS
Komentář mohou přidat pouze registrovaní uživatelé!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Sdílet