Priateľský zápas Young Boys Bern vs Juventus: 1:1
Napsal uživatel Milo    Sobota, 13 Říjen 2007 18:48    PDF Tisk Email
 Zápas vo Švajčiarsku s mužstvom Young Boys v Berne sa skončil remízou 1:1.hralo sa na umelom povrchu Stade de Suisse,ktorý bude jedným zo štadiónov,kde sa budú hrať finálové zápasy EURO 2008.Oba góly padli v prvom polčase,keď vedenie najprv získali domáci gólom Joao Paula a za Juventus na konci prvého polčasu vyrovnával Olivera. Tréner Ranieri poslal v prvom polčase na ihrisko do brány Belardiho,v obrane nastúpili Birindelli,Legrottaglie,Molinaro a Zebina.Do záložnej rady Salihamidžič,Tiago,Zanetti a Nedvěd.Útok tvorila dvojica Del Piero a Olivera.V druhom polčase nastúpili Almiron,Nocerino a Grygera.Príležitosť dostali aj mladíci povolaní z mužstva Primavera,Esposito,Bassaoule a Pasquato.Ranieri bol po zápase spokojný:,,Tento druh zápasov je vždy užitočný,pretože zlepšuje súdržnosť mužstva,komentoval Ranieri.Obe mužstvá hrali dobre a zápas skončil uspokojivou remízou,najdôležitejšie bolo to,že sa nikto nezranil."