Ochranné známky JUVENTUS, JUVE a jsou ve výhradním vlastnictví fotbalového klubu Juventus Football Club, Turin, Italy
Trademarks JUVENTUS, JUVE and are the sole property of the football club Juventus Football Club, Turin, Italy
Gazzetta dello Sport-Del Piero
Napsal uživatel Mars    Středa, 10 Říjen 2007 20:38    PDF Tisk Email

Del Pierovo smluvní problémy v Juventusu mají pokračování a to takové že italský deník Gazzetta dello Sport prohlašuje, že Juventus je nešťastný s hračovým výkonem v téhle sezóně. Jednání s Del Pierem i přes opakování jsou nejspíše ve slepé uličce, s klubovou převahou pro odepření Del Pierova požadavku a to 3.2 milionu liber ročně.

Byl to nejdříve jen předmět diskuzí a symbol Juventusu by udělal vše možné pro podepsání tohoto kontraktu. Jak řekl minulý týden sportovní ředitel Juventusu Alessio Secco:"Je to risk ale Del Piero by mohl opustit klub". Načež na to navázal již zmíněný deník Gazzetta dello Sport a prohlašuje, že klub není spokojený s formou 32 letého útočníka.Trefil se pouze jednou pouhý krok od brány proti Cagliari a zdál se pomalý v mnoha hrách. Nový přírustek Vincenzo Iaquinta udělal žhavý start do jeho kariéry v drese Juventusu s jeho 4 góly ve 4 vystoupeních již není Del Piero viděn jako nepostradatelný. Nabídka která leží Del Pierovi na stole je obnovení smlouvy do roku 2010 a 30% platovým řezem pro první rok.Nicméně toto Del Piero nepovažuje za opravdovou nabídku vůči své hodnotě.
Komentáře
Hledat RSS
Komentář mohou přidat pouze registrovaní uživatelé!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Sdílet