Ochranné známky JUVENTUS, JUVE a jsou ve výhradním vlastnictví fotbalového klubu Juventus Football Club, Turin, Italy
Trademarks JUVENTUS, JUVE and are the sole property of the football club Juventus Football Club, Turin, Italy
  • Serie A - tabulka
  • Výsledky - Serie A
Fanúšikovia Juventusu sa hnevajú na Bergonziho
Napsal uživatel Milo    Středa, 31 Říjen 2007 17:12    PDF Tisk Email
 Fanúšikovské fórum Juventusu začalo online petíciu proti rozhodcovi Maurovi Bergonzinimu,aby bol tento rozhodca vylúčený a potrestaný po jeho chybách v sobotnom zápase Neapola proti Juventusu.Bergonzi odmenil mužstvo spod Vezuvu dvoma kontroverznými rozhodnutiami,ktoré pomohli Neapolčanom zvíťaziť na San Paolo,nad Bianconeri 3:1.
 
Zalayeta dostal zákaz
Napsal uživatel Milo    Středa, 31 Říjen 2007 16:43    PDF Tisk Email
 Útočník Neapola  a bývalý hráč Juventusu,Marcelo Zalayeta dosal zákaz na dva zápasy potom ako nafilmoval pád,aby získal penaltu,v sobotnom zápase Neapola proti Juventusu.Uruguajčan si pohneval fanúšikov svojho bývalého klubu,keď zmiatol rozhodcu Bergonziho,ktorý nariadil penaltu a Neapol tak zvíťazil 3:1.
 
Cobolli Gigli: “Je to nepřijatelné” (+ video s penaltama)
Napsal uživatel Jakub Kühn    Neděle, 28 Říjen 2007 18:34    PDF Tisk Email
 Giovanni Cobolli Gigli použil velmi silná slova , když pro stanici Sky TV komentoval včerejší střetnutí.  Vedení Juventusu nemůže akceptovat dvě neexistující penalty, které na klub zapískal rozhodčí Bergonzi a hrubě tak ovlivnil celý zápas.  Po zápase Gigli prohlásil : " Nemůžeme uvěřit tomu, že nás někdo chce poškodit , ale to co se dneska večer stalo je absolutně nepřijatelné."
 
9. kolo: Neapol - Juventus 3:1
Napsal uživatel Jakub Kühn    Sobota, 27 Říjen 2007 23:59    PDF Tisk Email
 AKTUALIZOVANO O DOWNLOADY A POPIS BRANEK A AKCÍ. V 9. kole nejvyšší italské soutěže se zrodila druhá prohra Bianconeri. Juventus nestačil na domácí celek Neapole .  Tato prohra musí fanouška Juventusu hodně štvát , protože velkou měrou se o výsledek zasloužil i rozhodčí Bergonzi , který za stavu 1:1 písknul proti Juventusu dvě sporné penalty .
 
Rebel Juventusu Tiago,potrebuje čas
Napsal uživatel Milo    Sobota, 27 Říjen 2007 19:20    PDF Tisk Email
 Generálny riaditeľ Juventusu - Jean Claude Blanc vysvetlil prestupovú politiku klubu,hovoril aj o odchádzajúcom Tiagovi aj o ich záujme o Ivanovica.,,Investovali sme 37 miliónov libier v minulom prestupovom termíne a predali sme niekoľko hráčov,ktorí nám priniesli zisk 10 milónov,poznamenal Blanc.Pravou cestou akou je udržať klub,nie je to,aby sme minuli všetky peniaze,ktoré máme k dispozícii."
 
Reja: Poďme na Juventus
Napsal uživatel Milo    Sobota, 27 Říjen 2007 17:53    PDF Tisk Email
 Po senzačnej remíze v minulom ligovom kole Neapolu v Ríme 4:4,tréner Neapolu Edy Reja ujisťuje,že jeho mužstvo nastúpi na dnešný večerný zápas s Juventusom,s rovnakým odhodlaním.,,Zaplnený stadio San Paolo s Juventusom na ihrisku,z toho  nám všetkým naskakuje husiaca koža,povedal usmiaty Reja.
 
Nový a nejlepší portál o Realu Madrid - real-madrid.cz
Napsal uživatel Jakub Kühn    Sobota, 27 Říjen 2007 15:36    PDF Tisk Email
 Portál real-madrid.cz nabízí všem fanouškům, i jen pozorovatelům komfortní servis. Real-madrid.cz je na internetu sice krátkou dobu, ale už si dokázal získat několik fandů. Návštěvnost tohoto webu je den ode dne vyšší.  Na stránce naleznete třeba i fan shop Realu, ve kterém je nespočet kvalitních a originálních výrobků. 
 
Preview: Neapol - Juventus
Napsal uživatel Jakub Kühn    Sobota, 27 Říjen 2007 14:36    PDF Tisk Email
 Dnes večer se utkají dva nováčci Serie A . Neapol bude hostit Juventus . Zápas však určitě nebude ve znamení nervozních nováčků , oba týmy totiž jsou v přední části tabulky a čeká se vyrovnaná zápas. ( Juventus 2. , Neapol 8. ).  Určitě si také vzpomínáte v minulém kole na zápas AS Řím s Neapolí , který skončil divoce 4:4 , i to svědčí o ofenzivě soupeře, kde nastupuje ex-juventino Marcelo Zalayeta.